چرا اکستنشن اسپایکی؟

برای افرادی که به دنبال مژه هایی با ظاهر طبیعی میگردند ، همیشه اکستنشن اسپایکی میتواند انتخاب خوبی باشد.

به دلیل اینکه ساختار مژه اسپایکی با مژههای یا مژههای ضخامت پایینتر نسبت به کلاسیک است در نتیجه سطح تماس این مژه با مژه خود شخص بیشتر بوده و به دلیل ضخامت پایینتر و نرمتر بودن مژه ماندگاری و سلامت بالاتری نسبت به اکستنششن کلاسیک خواهد داشت.

چطور میتوان یک اکستنشن بدون آسیب و سالم داشت؟

چنانچه شما به عنوان یک مژهکار در حال مطالعه این مقاله هستید باید بدانید عوامل بسیار زیادی در سلامت کار شما نقش خواهد داشت ولی اصلیترین قانون اکستنشن بدون آسیب رعایت قانون ایزوله سازی صحیح است و باید اصل تار به تار بودن حتما رعایت شود. چنانچه در طول انجام اکستنشن ،مژههای مشتری به هم بچسبد و در پایان کار این اتصالها جداسازی نشود آسیبهای بسیاری به مژههای مشتری وارد میشود چراکه

هر مژه سیکل رشد متفاوتی دارد.

اتصال مژه ها به یکدیگر باعث میشود هر مژه نتواند چرخه رشد مخصوص خود را طی کند.

یکی دیگر از عوامل موثر اکستنشن سالم ، رعایت وزنها در هر نوع اکستنشن است ، به عنوان مثال نباید در اکستنشن مگاوالیوم از مژههای والیوم (۰.۰۷) استفاده کرد و فشار آوردن وزن بیش از حد استاندارد به مژهها باعث ایجاد آسیب به ریشه مژه در دراز مدت خواهد شد.

فراموش نکنید مراقبتهای مشتری پس از انجام اکستنشن میتواند تا حد بسیار زیادی ، سلامت مژهها را تضمین کند.

خوابیدن روی چشم ، تماس زیاد با چشم و مژهها رعایت نکردن موارد نگهداری از مژه آسیب به مژه شخص خواهد داشت.

طریقه نگهداری از چسب

جدا از نکات ابتدایی درباره نگهداری از چسب مثل شرایط دما و رطوبت که اکثر دوستان مژه کار از آن اطلاع دارید ، نکات جزیٔی دیگری در نگهداری از چسب وجود دارد که شاید تا به حال به آن دقت نکرده باشید.

در اینجا به این موارد جزئی اما تاثیر گذار خواهیم پرداخت.

چسب شما باید در جایی نگهداری شود که در معرض حرکت و تکان مستقیم نباشد و در شرایط استیبل(Stable) نگهداری شود. نگهداشتن چسب در کوله پشتی یا کیف دستی که باعث شود چسب مدام در معرض تکان باشد اصلا مناسب نیست.

چسب باید فقط در زمان مصرف تکان داده شود.

هواگیری چسب پس از هر بار استفاده بسیار مهم است. اگر پس از هربار مصرف چسب هوای اضافی داخل محفظه خالی شود. چسب دیرتر فاسد میشود (با فشار دادن چسب به داخل هوای اضافی چسب را خالی کنید)

چسب حتما در جای خنک و خشک به دور از نور و رطوبت مستقیم نگهداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *